logo
Diecezja Warszawska Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP składa się z 21 Parafii:
Warszawa

WARSZAWA - Świętej Trójcy

Warszawa Wniebowstąpienia Pańskiego

WARSZAWA ->Wniebowstąpienia Pańskiego

Radom

RADOM

Łódź

ŁÓDŹ

Aleksandrów Łodzki

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Kutno

KUTNO

Lublin

LUBLIN

Pabianice

PABIANICE

Piotrków Trybunalski

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Płock

PŁOCK

Rawa Mazowiecka

RAWA MAZOWIECKA

Węgrów

WĘGRÓW

Wieluń

WIELUŃ

Zduńska Wola

ZDUŃSKA WOLA

Zgierz

ZGIERZ

Tomaszów Mazowiecki

TOMASZÓW MAZOWIECKI

Ozorków

OZORKÓW

Łask

ŁASK

Łask

PODDĘBICE

Żyrardów

ŻYRARDÓW

Zelow

ZELÓW

Obóz młodzieżowy CHOT
Centrum Misji Ewangelizacji
2017-12-23
Centrum Misji Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP zaprasza młodzież od 12 r.ż. na wspólne zimowisko w terminie 28 stycznia- 4 luty w Wiśle Czarnem.


W programie m.in. warsztaty technologiczne, ale przede wszystkim bycie ze sobą przy kakao, filmach i planszówkach! Możesz się rozwijać i dobrze bawić!

Więcej informacji: CHOT

Uratowani Jeśli chcesz wiedzieć jak uratować komuś życie, nauczyć się opatrywać rany, rozpoznawać stany zagrożenia życia, czy po prostu skutecznie pomóc osobie przeziębionej, to zapraszamy! Ratownicy ze stowarzyszenia „Joannici Dzieło Pomocy” czekają na Ciebie

Uchwyceni Zdjęcie to chwila, którą udało się zatrzymać, utrwalić. Ale zdjęcie to także coś więcej… Fotografia to zabawa, przygoda, pasja i sposób na życie. Chcesz sprawdzić co potrafisz zdziałać z aparatem? Zapraszamy na spotkanie z Tomkiem z fotoryka.pl. Dowiesz się, że nie zawsze warto korzystać z ustawień automatycznych w aparacie; poznasz zasady komponowania ciekawych kadrów; zobaczysz kilka trików pozwalających tworzyć zaskakujące zdjęcia. Przynieś ze sobą aparat z ustawieniami manualnymi.

Nakarmieni Pyszne pasty do kanapek, kolorowe koktajle, smaczne ciasteczka, własnoręcznie przygotowane kiełbaski… zapowiada się pysznie! I zdrowo! Zapraszamy na wspólne gotowanie z Martą, Władkiem, Moniką i Tomkiem.

Zmechanizowani Marzysz o własnym Optimus Prime czy R2D2? Niestety czas i fundusze są przeciwko nam, ale nie szkodzi, bo my stawiamy na kreatywność! Stworzymy funkcjonalne ramię robota, które będzie robiło dokładnie to, co będziemy chcieli. Poznasz podstawy elektroniki i programowania.

Zadrukowani Druk 3D – proces wytwarzania trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Definicja nie brzmi ciekawie… Na szczęście, w praktyce jest to fajna zabawa, która pozwala stworzyć niepowtarzalne przedmioty. Nauczysz się jak przygotować projekt na drukarkę 3D. Podczas tych warsztatów zbudujemy także drukarkę, która drukuje… z gliny.

Zminiaturyzowani Modelarstwo redukcyjne to świetna zabawa, zwłaszcza jeżeli masz do dyspozycji tor i profesjonalne samochody RC. Na warsztatach nauczymy się serwisować i prowadzić prawdziwe zawodnicze wyścigówki RC. Wybudujemy także samoloty i zorganizujemy zawody lotnicze.<< Wróć do poprzedniej strony
<<   Listopad 2018   >>
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

2018-12-01 Diecezjalne Szkolenie Szkółkowców
2018-11-23 Konferencja: Biskup Juliusz Bursche w 100-lecie niepodległej RP
2018-11-24 Diecezjalne Śniadanie dla Kobiet
2018-11-17 Koncert jubileuszowy
2018-11-11 Wieczór Uwielbienia z zespołem Exodus 15
"I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego".

Obj 21,2

prezent.cme.org.pl

luteranie.pl

luter2017.pl

diakonia.org.pl

cme.org.pl

Aktualności  |   W co wierzymy  |   Diecezja  |   Nasze parafie  |   Galeria  |   Materiały  |   Kontakt  |